Rozwój i Utrzymanie Platformy SAP BusinessObjects

Udzieliliśmy wsparcia dla ponad 20 000 użytkowników SAP BusinessObjects

Samo stosowanie przyjaznej w użytkowaniu, wydajnej i bezpiecznej platformy analitycznej nie gwarantuje powodzenia w biznesie. Recepta na sukces to utrzymanie pełnej sprawności platformy i dostępności usług, stały rozwój funkcji i modułów – zgodnie ze strategią firmy.

Zazwyczaj przez pewien czas po instalacji i uruchomieniu platformy analitycznej wszystko działa bez zarzutu. Później pojawiają się przeszkody. To naturalne zjawisko, wynikające ze zwiększenia skali działania i stopnia skomplikowania procesów biznesowych. W takiej sytuacji pracownicy odpowiedzialni za platformę Business Intelligence z jednej strony muszą zapewnić ciągłość obecnych funkcji, z drugiej zaś strony – opracowywać, testować i oddawać do użytku nowe funkcje. Oczekiwania użytkowników biznesowych zaczynają być coraz trudniejsze do zaspokojenia.

W tym momencie warto sięgnąć po fachową pomoc firmy konsultingowo-wdrożeniowej, która wesprze dział IT i menedżerów działów biznesowych w bieżącym utrzymaniu i rozwoju platformy analitycznej. Specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem na wszystkich etapach projektu rozwojowego: od planowania, po projektowanie, instalację i testy.


Sprawdź nasze doświadczenie w obsłudze platformy SAP BusinessObjects

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak to możliwe i wspólnie opracujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.