Minimalizacja Kosztów Związanych z Migracją Danych Pomiędzy Systemami

Sprawna migracja danych, bez wpływu na bieżącą działalność firmy.

Wyodrębnienie z firmy klienta części działalności w formie osobnej jednostki organizacyjnej spowodowało konieczność wydzielenia danych oraz ich przeniesienia do nowego systemu. Zrealizowanie projektu wyłącznie siłami firmowego działu IT trwałoby zbyt długo.

Często migracja danych między systemami przekłada się na wyniki biznesowe (na przykład przez przeniesienie procesów na bardziej bezpieczną lub wydajną platformę), w większości wypadków jest to jednak projekt typowo techniczny. Jako taki, nie powinien trwać zbyt długo ani wymagać użycia najdroższych zasobów, czyli własnego działu IT. Korzystne jest więc uwzględnienie w projekcie zewnętrznych konsultantów.

Nasi konsultanci i programiści wspierali prace zespołu IT po stronie klienta w zakresie projektowania i uruchomienia systemu przenoszącego dane.

W kolejnych iteracjach, na podstawie informacji zwrotnych od użytkowników nowego systemu, pomagaliśmy zwiększyć jakość procesu migracji. Projekt zakończył się zaplanowanym rezultatem, przy założonych kosztach, nie wpływając na bieżącą działalność firmy.


Więcej informacji o projektach związanych z migracją danych i systemów IT

Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak to możliwe i wspólnie opracujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.